• Обновено
Жени Лето Долги Ракави Цветни Печатени Обични О-Вратот Крпеница Фустан Макси Фустан

Жени Лето Долги Ракави Цветни Печатени Обични О-Вратот Крпеница Фустан Макси Фустан

DEN 512.00
Тековен
Во продавницата

33" жени лето долги ракави цветни печатени повик о-вратот крпеница фустан макси фустан.17" половината : 74см/29.33" големина : xl големина : x-големи сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 96cm/37. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Што добивате : 1пц Женски Фустан.28" ДОЛЖИНА : 139 CM/54. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Миење Раце. Стил : овој фустан Е Многу Удобен,Може Да биде Одличен под јакни или сам, облечен со потпетици или станови,токму онака како што сакате Повод : Запознавање,Секојдневен,Забава,Плажа, за работа,домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn и Пролет.62" рамо : 38cm/14.72" големина : xxl големина : xx-Големи сад : 12 Велика Британија : 16 ЕУ : 42 БИСТА : 100см/39.07" Ракав : 57см/22.23" рамо : 37СМ/14.86" должина : 140см/55.33" Големина : L Големина : Голем САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 92cm/36.96" половината : 82cm/32. Фустани За Жени 2023;Женски Фустани;Фустани;Бел Фустан Жени;Црни Фустани За Жени;Коктел Фустани;Црн Фустан.65" Ракав : 58см/22.44" Рамо : 35см/13.02" рамо : 40см/15.57" половината : 78см/30.13" должина : 137см/53.22" Ракав : 59cm/23.71" должина : 138см/54.54" Големина : М Големина : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 88см/34.12" жени лето долги ракави Цветни Печатени ОБИЧНИ О-ВРАТОТ КРПЕНИЦА ФУСТАН макси Фустан информации За Производот : карактеристики : секојдневен,долг ракав,о-вратот жени фустан . Фустан Со Долги Ракави За Жени;Есенски Фустани За Жени 2022;Свечени Фустани За Жени;Миди Фустани За Жени;Макси Фустан. Фустан Со Кружен Врат Со Долг Ракав.78" Половината : 70см/27.57" Половината : 78см/30.37" ракав : 61см/24.83" РАМО : 36см/14.

Останатите карактеристики

Слични понуди