• Обновено
коаезне кардигани за жени трендовски Жени Цветен Принт Шифон Кардиган Со Кратки Ракави Лабава Плажа Носете Покриена Блуза Врвот

коаезне кардигани за жени трендовски Жени Цветен Принт Шифон Кардиган Со Кратки Ракави Лабава Плажа Носете Покриена Блуза Врвот

DEN 1.67
Тековен
Во продавницата

Сезона : Сите. Пол : Жени . Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Облека : Редовна. Должина на ракавот : Краток ракав. Јака : Отворена јака. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Каузална. Тежина : 100~140гр(С-ХХЛ). . . . . Мулти Кардиган Џемпери За Жени Обвиткан Кардиган Џемпер За Женска Табела : . Големина : S Биста : 120cm/47.24" ракав : 43cm/16.93" Должина : 77cm/30.31"Големина : M Биста : 124cm/48.82" Ракав : 44cm/17.32" Должина : 78cm/30.71"Големина : L Биста : 128cm/50.39" Ракав : 45cm/17.72" Должина : 79см/31.10"големина : xl биста : 132см/51.97" ракав : 46см/18.11" Должина : 80см/31.50"големина : xxl Биста : 136см/53.54" Ракав : 47см/18.50" Должина : 81см/31.89" € карактеристики секојдневен Шик Стил, еднобоен/цветен принт, кардиган. ①Совпаѓање Оваа Блуза Е Многу Погодна За Надворешно Носење. Може Да Се Користи За Сонце И За Појавување На Која Било Облека Или Дури И Костим За Капење. ①Материјал е Изработен од Висококвалитетни Материјали,доволно издржлив за Вашето Секојдневно Носење.

Останатите карактеристики

Слични понуди