• Обновено
Женски Блузи, Жени Обични Печатени Половина Ракав Оглавник Ѓердан Грутка Рамо Пуловер Блуза Маица Блузи Зелена XL

Женски Блузи, Жени Обични Печатени Половина Ракав Оглавник Ѓердан Грутка Рамо Пуловер Блуза Маица Блузи Зелена XL

DEN 0.33
Тековен
Во продавницата

14 " Должина : 69см/27. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 108см/42. Жените Врвови Дозвола под 5 5. Летни Врвови за Дозвола За Жени под 10 долари. и тоа е исто така совршено за одмор, патување, забава и танцување. Најдобро за пролет, лето и fall. Информации за производот : Сезона : Aut/Пролет/Зима Пол : Жени, Девојка Прилика : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Полиестерподаток : Печатена Јака : О-Стил На Вратот : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина на Ракавот : Половина Ракав Како Да се мие : Ладно Миење Раце,Закачете Или Исушете Го Линијата што добивате : 1 ЕЕЗ Жени Со Големина : Големина На С. Големина : М Големина. специјален дизајн за шик изглед. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 120см/47. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Ракав : 40см/15. потоа, правејќи ја основната кошула што треба да ја имате во вашата гардероба.Карактеристики : Обични Врвови,Половина Ракав,Хеџинг,Печатени Врвови,Ладно Рамо,Оглавник,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза. Големина : Л Големина. Големина : XXL Големина. Јака : Совршено деколте, женствено е, но не е премногу ниско, може да ја истакне коската на јаката, визуелно го продолжува вратот, правејќи да изгледате послатко.54 " Должина : 70см/27.35 " Женски Врвови.75 "Должина : 68см/26.Материјал : Полиестер. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.88 "Ракав : 43см/16. Одговараат Заumn, Зима и Пролет.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе.

Останатите карактеристики

Слични понуди