• Обновено
Телефонски Сапун Жените Плус Големина Вратоврска Боја Печатени Градиент Пуловер Долги Ракави Дуксер Врвот 4 јули кошули жени

Телефонски Сапун Жените Плус Големина Вратоврска Боја Печатени Градиент Пуловер Долги Ракави Дуксер Врвот 4 јули кошули жени

DEN 1.00
Тековен
Во продавницата

Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.28" Ракав : 67см/26.38" должина : 64cm/25.31" Ракав : 66см/25. Овој џемпер нуди шик привлечност која е совршена за секоја случајна пригода.20" совршен за четврти ЈУЛИ, Ден На Претседателите, Роденден, ПЛАЖА, Одмор, Забава за Пиење, трчање, вежбање, секојдневно носење, лесно се совпаѓа со вашата омилени Слаби Фармерки Или Шорцеви. 4 ве Молиме внимавајте табелата со големини на сликата е вистинската должина на облеката, изберете ја големината според неа.21" ракав : 69см/27. Совршен заumn и зима.59" големина : Xxl Сад Големина : 12 велика британија големина : 16 еу големина : 40 Биста : 125см/49.28" ракав : 67cm/26.Големина : С Големина НА САД : 4 Велика Британија Големина : 8 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 32 Биста : 105см/41.24" ракав : 68cm/26.98" жени Плус Големина Вратоврска Боја Печатени Градиент ПУЛОВЕР Долги Ракави дуксер кошули блузи ве молиме проверете ја табелата со големини Пред Да Нарачате.80" Големина : Л Големина На САД : 8 Велика Британија Големина : 12 ЕУ Големина : 36 Биста : 115cm/45. 5 Погоден За Секојдневно Носење, Дома, Училиште, Работа, Улица, Шопинг, Спорт, Забава Во Пролет, Лето, Aut, Зима информации За Производот : Пол : Женски Повод : Дневен,Секојдневен,Партиски Материјал : Должина На Полиестерска Облека : Редовен Тип На Шема : Стил На Печатење : Модна Јака : Должина На Ракавот Со Пуловер : Долга Боја : Како што покажува Сликата пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Женска Блуза ГОЛЕМИНА ГОЛЕМИНА НА САД Велика БРИТАНИЈА Големина На ЕУ Должина На Бистата Л 8 12 36 115см/45.41" Големина : М Големина НА САД : 6 Велика Британија Големина : 10 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 34 Биста : 110см/43.17" должина : 66см/25.34" Ракав : 65см/25.20" Големина : Л Големина На Сад : 8 велика британија големина : 12 Големина На Еу : 36 Биста : 115см/45.

Останатите карактеристики

Слични понуди