• Обновено
Женски Тенкови Врвови Летни Шпагети Без Ракави Ремен Чипка Вратот На Екипажот Мода Еднобојна Туника Секојдневни Врвови

Женски Тенкови Врвови Летни Шпагети Без Ракави Ремен Чипка Вратот На Екипажот Мода Еднобојна Туника Секојдневни Врвови

DEN 1.67
Тековен
Во продавницата

Едноставен и природен дизајн го прави овој блузи е погоден за секоја пригода, канцеларија, работа, училиште, црква, интервју, шопинг, пикник, патување, забава, вечера, датум или само дома. Не избелувајте.

Останатите карактеристики

Слични понуди