• Обновено
Женски Врвови Женско Лабаво Копче За Печатење Долги Ракави В - Вратот Пуловер Блузи Кошула Л, Црна

Женски Врвови Женско Лабаво Копче За Печатење Долги Ракави В - Вратот Пуловер Блузи Кошула Л, Црна

DEN 383.84
Тековен
Во продавницата

наредени сува.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.93" Ракав : 58см/22.50" Ракав : 62см/24. "СИТЕ НАТПРЕВАР : " Одлично е да се комбинираат со слаби фармерки, хеланки,шорцеви или слаби фармерки.37" Рамо : 45см/17.

Останатите карактеристики

Слични понуди