• Обновено
Уметност Плочи бренд-Тројна Банда Вклучите Ѕид Плоча - Бела Опашка Елен

Уметност Плочи бренд-Тројна Банда Вклучите Ѕид Плоча - Бела Опашка Елен

DEN 111.20
Тековен
Во продавницата

Белата Опашка Елен Прекинувач Платтрипл Банда Вклучи-Големина : 4.5 х 6.375 Дизајн е директно отпечатен на метални прекинувач плоча. Произведено во САД.Ув излечен, висок сјаен финиш, штити од гребнатини и гребнатинисе вклучени соодветни завртки во боја. Уметнички Плочи прекинувач плочи се идеални за менување на здодевни прекинувач плочи. Уметнички Плочи прекинувач плочи и излез капаци се создадени со помош на специјален, висока резолуција, ултра виолетова печатач кој печати директно На Нашите Американски направени, тешки, метални прекинувач плочи. Едноставно, нема достапни други украсени прекинувачки плочи што можат да се споредат со богатството на боја и резолуција што Можат Да ги постигнат Уметничките Плочи. Секоја прекинувачка плоча има конечна ув-излечена завршница со висок сјај. Ова создава исклучително издржлива сјајна завршница која исто така помага да се заштити од гребнатини и гребнатини. Секоја прекинувачка плоча доаѓа убаво и професионално спакувана во проѕирна амбалажа со блистер и е одлична за давање подароци. Вклучени се завртки што одговараат на бојата. Сите наши предмети се направени во САД.

Останатите карактеристики

Слични понуди