• Обновено
Tupleple Industries биде фраза за позитивноста на сонцето шармантен дизајн на платно од платно од Дафне Полсели, 30 40

Tupleple Industries биде фраза за позитивноста на сонцето шармантен дизајн на платно од платно од Дафне Полсели, 30 40

DEN 768.00
Тековен
Во продавницата

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 40 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Дафне Полсели.

Останатите карактеристики

Слични понуди