• Обновено
Ограничено премногу дете за девојче металик металик бикини во бикини

Ограничено премногу дете за девојче металик металик бикини во бикини

DEN 2.00
Тековен
Во продавницата

Ограничено премногу девојки од виножито од виножито од еднорог. Виножито еднорог печати на симпатичен костим за капење Такини. Двојни шутли на врвот и страните на дното. Затворање на јазол околу вратот. Целосно поставен материјал за удобност и УВ заштита за да го задржи вашето дете заштитено од штетни сончеви зраци! Одлична UPF 50+ UV заштита. Сјајно печатење на еднорог одозгора. Дополнителен симпатичен врв со двојни шутли. Еластично дно со детали за шушкање. Целосно наредени. Лесна грижа.

Останатите карактеристики

Слични понуди