• Обновено
Дизајн на полски точки на Индијана Пејсерс на случајот „Самсунг Галакси С Кендишел“ од Спекк

Дизајн на полски точки на Индијана Пејсерс на случајот „Самсунг Галакси С Кендишел“ од Спекк

DEN 687.20
Тековен
Во продавницата

Дали сте обожавател на Пејсерси? Добијте го овој официјален дизајн одобрено од НБА лигата на вашиот Coveroo. Овој дизајн е официјално лиценциран уметнички дела одобрени од НБА. Дизајнот се печати со помош на процесот на High Color. Не е налепница или кожа. Тоа е рачно прилагодено од тимот на Coveroo во Сан Франциско, Калифорнија. Индиана Пејсерс Полки Дот Дизајн на Samsung Galaxy S5 Candyshell Case by Speck : Компатибилен со Samsung Galaxy S5. Патентиран дизајн со двојно слој обезбедува 2 слоја на заштита во едно парче, поп-градба. Силни надворешни чувари против влијанието. Сјајната завршница им помага на овие корици да се лизгаат во и надвор од џебовите со леснотија. Внатрешноста на гумени апсорбира шок од повремени испакнатини и капки. Подигната Безел го одржува екранот безбеден и чистото. Гумени копчиња за штитници. Лесна инсталација; Снимки за неколку секунди. Лесен пристап до екранот, контролите, приклучоците и камерата.

Останатите карактеристики

Слични понуди