• Обновено
Студената индустрија за надворешни простории Кањон пејзаж Фотографија Необраната уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Минди Сомерс

Студената индустрија за надворешни простории Кањон пејзаж Фотографија Необраната уметничка печатена wallидна уметност, дизајн

DEN 191.84
Тековен
Во продавницата

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 10 x 0,5 x 15 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : природа, на отворено, сликарство, маглина, надворешен простор, астрономија, универзум, планина, ноќ, млечен пат, панорамски, сценографија, пејзаж, плато, кањон , Пустина, фотографија. Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Дизајн од Минди Сомерс.

Останатите карактеристики

Слични понуди