• Обновено
Хомерутс Акцент Стол, Леопард Ткаенина И Еспресо-Ткаенина, Гума Дрво Леопард Ткаенина И Еспресо

Хомерутс Акцент Стол, Леопард Ткаенина И Еспресо-Ткаенина, Гума Дрво Леопард Ткаенина И Еспресо

DEN 1439.84
Тековен
Во продавницата

Столот За акцент На Кларибел се одликува со современ стил, обложена перница за грб и седиште со шема на ткаенина во овална форма, надополнета со заострени дрвени нозе на еспресо. Создадете елегантен и елегантен современ стил кој е совршено прилагоден за секоја дневна соба столот Со акцент На Кларибел се одликува со современ стил, обложена перница за грб и седиште со шема на ткаенина во овална форма, надополнета со заострени дрвени нозе на еспресо. Создадете елегантен и елегантен современ стил кој е совршено прилагоден за секоја средина во дневната соба. Карактеристики Кларибел акцент стол. Спецификации Боја : Леопард Ткаенина И Еспресо. Материјал : Ткаенина, Гумено Дрво. Вкупна Димензија : 36 H x 28 W x 30 d во. Тежина : 34 килограми. - ШКУ : OCNTR8422.

Останатите карактеристики

Слични понуди