• Обновено
Сребрени фармерки копродукции Машки мачори Класик одговараат на фармерки со права нозе големи и високи, големини на половината 38-56

Сребрени фармерки копродукции Машки мачори Класик одговараат на фармерки со права нозе големи и високи, големини на половината

DEN 670.40
Тековен
Во продавницата

Фармерки со права нозе со темно индиго миење сребрени фармерки копродукции машки мачки класични фармерки со права нозе големи и високи под директен тексас - мачреј има класичен вклопување, права нога и подолг пораст за модерен, но удобен изглед. Изработено е со нашиот нов тексас за удобност што има нафта технологија ™. Оваа мека, ултра лесна високо-технолошка ткаенина е одлична за абење во сите сезони, со можности за влага за губење на влага да ве одржат ладни во текот на летото и термичките регулаторни квалитети за да ве загреат во зима. Понудени во чисти, современи завршувања, се мие до темно индиго плакнење со суптилни модели на пескарење и размахване за елегантен, разноврсен изглед. Овој стил ја карактеризира нашата нова икона за бренд Trine, симбол инспириран од три јамки на конец за да го испочитуваме нашето тексас наследство, извезено на задниот џеб . Лесна ткаенина за удобност, дизајнирана со нафта технологија ™ што е влага за влага и термичко регулирање. Седи веднаш под половината со тенок колк и бутот. Стајлинг со 5 џеб со поштенски мува и затворање на копчињата. 17 '' Отворање на нозете, 30/32/34 '' Inseams.

Останатите карактеристики

Слични понуди