• Обновено
Leylayray Женски Врвови Женски Мода Лето Еднобоен Ревер Сите Натпревар Кошула Нане Зелена Л

Leylayray Женски Врвови Женски Мода Лето Еднобоен Ревер Сите Натпревар Кошула Нане Зелена Л

DEN 0.33
Тековен
Во продавницата

Женски Врвови Женски Модни Летни Ревер Со Еднобојна Кошула Розова, Светло Сина,Црна,Бела,Зелена,Нане Зелена С,М,Л,ХЛ, ХХЛ. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.100% Полиестер. Бои : Розова,Светло Сина,Црна,Бела,Зелена,Нане Зеленило : С,М,Л,XL, Xxlsleve Должина : Кратко Деколте : Тркалезна Шема На Деколте : Печатена Дебелина : Thin Style : Слободно Време, Боемски, Ретро, Европска Сезона : Пролет, Летна Пригода : Семејство, Одмор, Вработување, вклучен Пакет За Патувања : 1 Блуза. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. ●"УДОБНА ТКАЕНИНА : " Овие Женски Летни Врвови Се Изработени Од 100% Полиестер. "Стилски ДИЗАЈН : " Женски Врвови Женски Модни Еднобојни Џебни Јаки Со Копчиња Со Кратки Ракави Топла Розова, Светло Сина, Морнарица,Црна,Темно Сива,Зелена С,М,Л,ХЛ. ● " ШРАМИРАЊЕ НАСЕКАДЕ : "Совршени женски врвови За забава, секојдневна, плажа, клуб, дневна и летна облека. "Сите НАТПРЕВАР : " Одлично е да се комбинираат со слаби фармерки,хеланки, шорцеви или слаби фармерки. ● "НЕГА НА ОБЛЕКА : "Препорачано миење раце. машина за перење. наредени сува. Ве молиме погледнете ја сликата на табелата со големини на последната слика пред да нарачате.

Останатите карактеристики

Слични понуди