• Обновено
Жените Денот На Вљубените Маица Блузи Креативни Срце Писмо Цвет Печатење Долг Ракав Круг Јака Блуза Дуксер

Жените Денот На Вљубените Маица Блузи Креативни Срце Писмо Цвет Печатење Долг Ракав Круг Јака Блуза Дуксер

DEN 351.84
Тековен
Во продавницата

Поради рачно мерење, може да има грешка од 1-2 см во големина. Во зависност од користениот компјутерски монитор, боите може да се разликуваат од вистинските бои. 03 Tsleve Должина : t28. 5 големини : S/M/L/XL/XXL, ве молиме погледнете ја табелата со големини за детали, изберете соодветна големина според вашето вистинско тело, азиска големина, се препорачува да изберете поголема големина.

Останатите карактеристики

Слични понуди