• Обновено
Лажна Безбедносна Камера Лажна ЛЕР Трепкачка Светлина Домашен Надзор Водоотпорен Црн

Лажна Безбедносна Камера Лажна ЛЕР Трепкачка Светлина Домашен Надзор Водоотпорен Црн

DEN 3860.64
Тековен
Во продавницата

CCTV Безбедност Лажни Кукла Камера Дома Безбедност Трепка IR Црвена LED Црна. . Кукла IR Куршум Камера е професионална кукла ВИДЕО КАМЕРА која може да се користи или во затворени простории или на отворено. Вклучува ЛАЖНА ЦРВЕНА IR ЛЕР КОЈА трепка и изгледа многу реално. Куклата Камера Не може да се користи за заштита и/или обезбедување на својства, но со инсталирање на кукла камера, можете целосно да ја искористите оваа ефективна пречка за вашиот дом или канцеларија. Професионален Изглед. Внатрешна/Надворешна Употреба. Трепка Црвена ЛЕР (трепка во интервали од 2 секунди). Вклучени Се Завртки За Монтирање И Ѕидни Приклучоци. Потребни се 2 A батерии (не се вклучени). Лесна Инсталација Голема пречка за Вашиот Дом или Канцеларија. Ве молиме запомнете : ако го користите овој производ на отворено, задолжително поставете ја камерата во безбедно заштитено подрачје за да биде заштитена од екстремни временски услови. Овој производ има водоотпорен рејтинг IP20. Производите доаѓаат со 1 година ограничена гаранција. Ве молиме имајте предвид дека ова не е вистинска КАМЕРА ЗА ВИДЕО НАДЗОР. . Пакет : . Лажна Кукла Камера. Потребните завртки камерата работи на 2a батерии (не е вклучена) за вградената ТРЕПКАЧКА ЛЕР. Се испорачува и со 3 завртки за монтирање. Лажна Камера.

Останатите карактеристики

Слични понуди