• Обновено
Женска Долна Облека Плус Големина Чипка Боди Долна Облека Извезени Цветни

Женска Долна Облека Плус Големина Чипка Боди Долна Облека Извезени Цветни

DEN 335.84
Тековен
Во продавницата

Женска Долна Облека Плус Големина Чипка Боди Долна Облека Извезени Цветни Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (2 XL). Материјалот е удобен, лесен за носење и модерен. Се препорачува рачно миење. Овој производ е добар подарок за сопругата и може да го подобри односот помеѓу мажот и жената.

Останатите карактеристики

Слични понуди