• Обновено
Ајомет Свети Патрик Ден Женско Лето Блузи Женски Маици В - Вратот Глуварче Печати Краток Ракав Обичните Маици Блузи Симпатична Графички Кошули, Бела XXL

Ајомет Свети Патрик Ден Женско Лето Блузи Женски Маици В - Вратот Глуварче Печати Краток Ракав Обичните Маици Блузи Симпатична

DEN 2.33
Тековен
Во продавницата

Женски Обични Екипажот Вратот Маица Свети Патрикс Ден Печати Краток Ракав Маица Врвот Жени Компресија Долги Ракави Кошула Обичните Екипажот Вратот Маица Свети Патрикс Ден Печати Краток Ракав Маица Врвот. Материјал : Полиестер,Спандекс, памук. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 150гр. големина На Пакетот : 30х25х1см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Материјал Погоден за кожата Обичните летни врвови со супер меки ткаенини за носење, тој е лесен,еластичен и не се проѕирен. Стил користи Основни внек маици, симпатичен дизајн на надуени ракави, лабаво вклопување и должина доволно за да ги покрие колковите, правејќи да изгледате помодерно и шармантно. Натпревар овие врвови со кратки ракави можат да се комбинираат со шорцеви,фармерки,хеланки или здолништа за ваше слично.Едноставен, но никогаш застарен стил. Повод Совршен летни кошули е одлична за дома, работа, канцеларија, патување, излегување, одмор, партија, клуб и датира.Задолжително за вашата гардероба!. Совети ве Молиме внимателно прочитајте Ја Препораката За Големина пред да нарачате.

Останатите карактеристики

Слични понуди