• Обновено
Денот на свети Патрик Ирски Ден Гламурозен Шамрок Четирилисна Детелина Печатење Ватенка Навлака За Перница Со Навлаки За Перници Со Затворање На Патент Мек Микроф

Денот на свети Патрик Ирски Ден Гламурозен Шамрок Четирилисна Детелина Печатење Ватенка Навлака За Перница Со Навлаки За Перници

DEN 799.84
Тековен
Во продавницата

Овој мек комплет за постелнина ќе ви даде добро чувство на сон и ќе обезбеди мирна и опуштена ноќ. Комплет за 3д постелнина со врвен квалитет. Куриранhyам на бои, дезени и трендови за да се создаде неверојатен впечаток во секоја спална соба. Нашата квалитетна постелнина е направена за да ви даде исклучителна мекост и долг живот. Материјал состав : . 100% полиестер. ①Големина НА производот, 173*218, 203*228 ,228*228 ,259*228 ,264*239. ●Висококвалитетен Материјал●Нашиот овој јорган поставува печатена постелнина е изработена од полиестер од микрофибер, има исклучителна Лесна, удобна, мека и дише. Висок квалитет, со јасни обрасци, повторено перење и не избледување и трајни и светли бои. Quetares q3d постелнина сет има метален скриен патент, двојни игли шиење работ цврст и издржлив, не му наштети на кожата. 4 Аголни врски, кои се користат за фиксирање на утешителот и Навлаката за Перница На Капакот на Јорганот, избегнувајте лизгање на утешителот или Навлаката за Перница на Јорганот. ●Одлични Подароци Како Добар Избор За Роденденски Подароци Или Специјални Празнични Подароци За Вашите Сакани Деца, Момчиња, Девојчиња, Деца, Мали Деца, Тинејџери, Пријатели, Членови На Семејството. €Лесна Нега И Чистење Quilt Капакот перница сет е машина за перење и паѓа сушење на ниска температура, лесно да се iron.Do не е суво чисто, не избелувајте.

Останатите карактеристики

Слични понуди