• Обновено
Активни сандали со активни ленти за мажи Georgeорџ

Активни сандали со активни ленти за мажи Georgeорџ

DEN 2.67
Тековен
Во продавницата

Нема повеќе денови на губење на сандали во вода. Активната лента со активни каиши за мажи Georgeорџ има удобен дизајн со инјектиран облик, толку лесен, овие чевли ќе лебдат десно заедно со вас. Затворање на кука и јамка за прилагодливо вклопување. Лесно вклучено/исклучено. Лесна и удобна. Идеално за активности на вода; Кампување и фестивали. Ева горниот и надворешната страна. Избришете чиста. Увезени. Плови активни сандали за мажи од Georgeорџ.

Останатите карактеристики

Слични понуди