• Обновено
Falken Wildpeak H T 235 85- S гума

Falken Wildpeak H T 235 85- S гума

DEN 2208.00
Тековен
Во продавницата

Соединението ја задржува флексибилноста на гумата, подобрувајќи ги летните и зимските перформанси. Посилните сложени елементи во голема мерка ја намалуваат целокупната стапка на облека со забавување на целокупниот начин на абење надолу. Ја подобрува одговорноста на воланот и стабилноста на возењето.

Останатите карактеристики

Слични понуди