• Обновено
Чевли за мажи со брзина на воздухот

Чевли за мажи со брзина на воздухот

DEN 415.84
Тековен
Во продавницата

Скејт -патики за скејт на „Воздухопловна машка наследство“ е разноврсна обувка што може да се носи при лизгање, одење или трчање. Се одликува со класичен стил на велур, кој му дава скоро на секого младешки и атлетски изглед. Изградена за големи капки и скокови, овој пар на патики со чипка обезбедува утеха и поддршка со денови на училиште или работа, водење на работи низ градот или дружење со пријателите. Цврсто се лепи, така што безбедно ќе остане на ногата додека лизгате или скокате наоколу. Квалитетниот Skate Skate Skate Skate Skate Sketake е достапен во разновидни бои и ќе одговара на повеќето облека, вклучувајќи фармерки или пакувања. Парот обезбедува вентилација за да им овозможи на нозете да останат поладни додека работите или играат. Овој квалитетен чевли за патики за мажи е задолжителна ставка за вашата колекција на чевли. Skate Shoelace-Up Stylesshoe патика во Cow Suedeventilationwipe чиста со ткаенини во големини 7, 8, 8.5, 9, 9,5, 10, 10.5, 11, 12 и 13available во црна, тен и бургундјадпед чипка на патика е идеална за лизгање, шетање, трчање И секојдневните носења удобни и безбедни фиткоордини добро со фармерки, пакувања и повеќето други облеки и облека.

Останатите карактеристики

Слични понуди