• Обновено
Живописен живот најлонски чекор-влезна кучиња, сина, с

Живописен живот најлонски чекор-влезна кучиња, сина, с

DEN 113.92
Тековен
Во продавницата

Оваа живописна животен чекор-влезна кучиња во сина боја е модерна и функционална мора да ја имате за вашето куче! Оваа најлонска температура има дизајн на чекор-вметнување што го прави искористеноста на вашето куче брзо и лесно. Тој е опремен со два прстени за поводник и класична, цврста тока која овозможува удобно и удобно вклопување. Ibrивотот на животното време за влечење во големина мала и е идеална за кучиња со градите на градите кои мерат осум инчи до 14 инчи. Проверете ги другите живописни животни додатоци за животни за да го завршите изгледот на вашето куче. Осигурете се дека вашето кученце е подготвено за нивната следна прошетка со живописното животно засилување на кучиња. Нашите производи се специјално направени со една цел на ум, гледајќи го вашето домашно милениче во најдобар случај. Со најразлични придонеси дизајнирани да ги одржуваат животните здрави, среќни и енергични, живописен живот се издвојува како бренд што навистина го става вашето милениче на прво место. Ако од која било причина вие или вашето домашно милениче не го сакате овој производ, ние ќе го замениме или ќе го замениме или Да ви ги вратат парите. За прашања, јавете се на 1-877-307-2192 или посетете. Живописен живот најлонски чекор-влезна кучиња, сина, S (8 "до 14" големина на градите) мала; Идеално за кучиња со градите на градите со мерење од 8 "до 14". Harness има прилагодлив дизајн на чекор. Опремено со Д-прстени и тока. Модерен и функционален. Дополнителни опции за големина и боја на располагање.

Останатите карактеристики

Слични понуди