• Обновено
Австриски кристални кристални елементи 18kt бело злато позлатено дрво на животниот приврзок ѓердан, 18 “

Австриски кристални кристални елементи 18kt бело злато позлатено дрво на животниот приврзок ѓердан, 18 “

DEN 288.80
Тековен
Во продавницата

Liveивејте го животот во потполност и во стил со ова пенливо дрво на ѓердан. Ова заслепувачко парче е позлатено во 18 кт бело злато над месинг и има рамка за опалски круг со бело златно дрво на приврзок за живот. Должината на ланецот е 18 инчи, а должината на приврзокот е 1,3-инчен. Австриски кристални кристални елементи 18kt бело злато позлатено дрво на ѓердан од приврзок.

Останатите карактеристики

Слични понуди