• Обновено
Трустмастер Т. Рејсинг Скудерија Ферари ДТС Издание

Трустмастер Т. Рејсинг Скудерија Ферари ДТС Издание

DEN 479.84
Тековен
Во продавницата

Trustmaster T. Racing Scuderia FERRARI DTS Издание (PS4, XBOX Серија X/S, Еден, КОМПЈУТЕР) на трки scuderia Ferrari издание-dts, под официјална лиценца Од Ферари, се одликува со дизајн инспириран од реалниот живот scuderia Ferrari paddocks. Тој нуди подобар квалитет на звукот низ целиот опсег на фреквенции, додека обезбедува целосно извонредно 3Д аудио Со DTS Слушалки : x. неговите двигатели од 2"/50мм му овозможуваат да произведува кристално чист звук без заситеност. Комбинацијата на аудио перформанси и удобност, со перничиња за ушни подлоги изработени од мемориска Пена и Гел Слој за ефективна пасивна изолација. Микрофонот со високи перформанси и Еднонасочно поништување на бучавата на слушалките се одвојува.

Останатите карактеристики

Слични понуди