• Обновено
Нов Стандард Замена Патнички Странична Врата Огледало, Одговара 2015 - Форд Ф150

Нов Стандард Замена Патнички Странична Врата Огледало, Одговара 2015 - Форд Ф150

DEN 767.20
Тековен
Во продавницата

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони И Други Возила, Ние Нудиме Нов Стандарден Ретровизор За Странична Моќност На Патниците, Преклопување На Моќност, Стандарден Тип, Со Загреано Стакло, Трепкач, Меморија И Ламба За Локва, Без Систем За Идентификација На Слепи Точки, Хромирано Капаче. Тој е Дизајниран Да Го Замени Вашето Постоечко Огледало на Вратата. Тоа Одговара На Вашиот 2015-2018 Форд Ф150. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нов Стандард Замена Патнички Странична Врата Огледало, Одговара 2015-2018 Форд Ф150 Моќ Преклопување, Стандарден Тип, Со Загреан Стакло, Трепкач, Меморија И Локва Светилка, Без Систем За Идентификација На Слепи Точки, Хром Капа, Конвексни Стакло . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило.

Останатите карактеристики

Слични понуди