• Обновено
Герсон Во Л Дедо мраз И Снешко Табела Знак со збор РАДОСТ

Герсон Во Л Дедо мраз И Снешко Табела Знак со збор РАДОСТ

DEN 159.20
Тековен
Во продавницата

Донесе некои Радост на Празниците оваа година со овој 10 Во Л Дедо мраз И Снешко Маса Знак кој зборот РАДОСТ! Овој знак на Маса има 2 Дедо Мраз и Снешко покрај две Новогодишни Елки! Зборот РАДОСТ е осветлен Со Топли БЕЛИ ЛЕД Светла за да додаде сјај На Сезоната! Ова Се Одликува со време од 6 часа, 18 часа одмор. Напојува со 3 ААА батерии, не се вклучени. Ставете го овој знак на маса во вашиот дом за да додадете малку Радост и Светлина во Оваа Празнична Сезона! Ова 10 Во Л Дедо мраз И Снешко Маса Знак е прекрасен прилог на Вашиот Божиќ Украси оваа година. Зборот РАДОСТ е осветлен Со БЕЛИ LED Светла. Вклучува 6 часа вклучен, 18 часа исклучен тајмер. Напојува со 3 ААА батерии, не се вклучени. 10 Во Л х 4 Во В х 8 во Х.само за внатрешна употреба.

Останатите карактеристики

Слични понуди