• Обновено
Кучињата „Ступел индустрии“ држат раце за одмор, печатени фрлаат перници дизајн од лимон и шеќер

Кучињата „Ступел индустрии“ држат раце за одмор, печатени фрлаат перници дизајн од лимон и шеќер

DEN 2.67
Тековен
Во продавницата

Ажурирајте ги домашните ентериери лесно со декоративната печатена перница на Supleple Industries. Перниците се печатат во широк спектар на бои, стилови и трендови. Перниците пристигнуваат со инсерти што веќе се вметнати во нивниот случај. Идеално за дневни соби, спални соби, семејни простории, каучи и столчиња. Случаи со тематски перници со уметност печатени во САД. Димензии : 18 x 18 инчи, вклучително и вметнување за полнење. Декоративните перници се одличен и лесен начин за промена на просторијата во секунди, додавајќи и декоративен акцент и удобност на вашите ентериери. Перниците пристигнуваат со вметнување веќе патент внатре и подготвени за пената. Вметнување на обвивка и полнење се направени од мек полиестерски материјал . За да се измие отстранување на вметнувањето од обвивка со употреба на невидлив патент. Исчистете ја перницата кутија одделно, машинско миење на деликатно со ладна вода и благ детергент. За најдобар квалитет висат суво. Вметнувањето на перници е само чисто место . Уметничките дела се однесуваат на : снег, палто, облека, џемпер, куче, животно, домашно милениче, дрвја, Божиќ. Дизајн од лимон и шеќер.

Останатите карактеристики

Слични понуди