• Обновено
Хадсон Бебе Новороденче И Дете Памук Пижами Во Собата, Дедо Мраз Ирваси, Дете

Хадсон Бебе Новороденче И Дете Памук Пижами Во Собата, Дедо Мраз Ирваси, Дете

DEN 1.33
Тековен
Во продавницата

Хадсон Бебешките Пижами се удобни и пријатни за целодневно, секојдневно носење низ домот. Нашите пижами се направени од 100% памук. За безбедноста на детето, облеката треба да одговара цврсто. Оваа облека не е отпорна на пламен. Лабавата облека е поверојатно да се запали. Нашите пижами се цврсто вклопени и без пламен. Бебето Хадсон нуди најширок асортиман Во Божиќна облека, Божиќни облеки и џемпери, Божиќни Пижами, Божиќни ќебиња и ќебиња за фрлање И Божиќни чорапи. Нашиот огромен асортиман на производи за бебиња, мали деца и деца создава одлични полначи за чорапи за целото семејство. Сетот вклучува сет за пижами од врвот и панталоните. Направено со 100% памук. Мека и нежна за кожата на бебето. Направено без употреба на ѓубрива и пестициди. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен сет.

Останатите карактеристики

Слични понуди