• Обновено
Shortsенски шорцеви на Рибок

Shortsенски шорцеви на Рибок

DEN 1.33
Тековен
Во продавницата

Решавање на вежбање од секаков вид со леснотија во женските шорцеви за жени во Рибок. Шорцевите за перформанси на жените на Reebok се сè што ви треба кога барате удобност за време на вежбањето. Изработена од мека, лесна полиспанска ткаенина, шорцевите се ветер за време на вежбање со висок интензитет. Нашите фитнес шорцеви се дизајнирани со брза сува ткаенина дизајнирана да ја здобие влагата од вашата кожа. Останете суви и удобни за време на вежбање и никогаш повеќе не забавувајте заради пот. Одговара за да ве поддржи, овие шорцеви се дизајнирани да ги прегрнат нозете, а исто така ви даваат простор без напор да ве преместуваат низ сквотови и истегнување. Без разлика дали сте активни или трчате некои работи, овие дното ќе ве натераат да се чувствувате соодветни и модерни. Совршен за трчање, релаксирање и скоро што било друго. Направено од удобна мешавина од полиспан. Полиестер и спандекс материјал дизајниран да се движи со вас. 3,5 "Исеим. Повлечете го затворањето. Лесен

Останатите карактеристики

Слични понуди