• Обновено
Руби костр копродук

Руби костр копродук

DEN 2.00
Тековен
Во продавницата

Покажете ја вашата посветеност во оваа шамија на Хафлпуф. Хаус Хафлпуф претставува! Флаутирајте ја вашата омилена куќа Хари Потер со оваа шамија со теми од стилински Хафлепуф!. Задебелен дизајн : Плетена шамија има куќа Хафлепуф сртот и боите . Квалитетна конструкција : Пријатна 100% полиестерска плетена шамија . Димензии : Шамија со мери приближно 57 инчи долга x 6,5 инчи широк . забавно за сите прилики : Пристап до костум или абење со секој Дневна облека!.

Останатите карактеристики

Слични понуди