• Обновено
Фустани За Жени Лето Без Ракави Гроздобер 1920 Тите Години Секвен Монистра Ресни Партија Ноќ Полите Флапер Фустан

Фустани За Жени Лето Без Ракави Гроздобер 1920 Тите Години Секвен Монистра Ресни Партија Ноќ Полите Флапер Фустан

DEN 1279.84
Тековен
Во продавницата

80" големина : ххл големина На Сад : 12 велика британија големина : 16 еу големина : 42 биста : 102см/40.71" колк : 84см/33. Удобно за носење, оваа прекрасна облека ве прави попривлечни и се издвојувате од толпата без разлика каде одите.43" должина : 96см/37. (фустани за свадбени гости за жени,породилен фустан,есенски фустани за жени 2021 година,фустани за свадбен гостин,црн фустан,коктел фустани,фустани за враќање дома за тинејџери,фустан со плус големина,секси фустани за жени,црни фустани за жени,бел фустан жени,фустан со долги ракави за жени,летен фустан за жени,макси фустан за жени,секојдневни фустани за жени,миди фустан,летни фустани со ракави,полуформални фустани за жени,женски секојдневни фустани,женски секојдневни фустани,женски летни фустани секојдневен,коктел фустан,фустан за жени,дамски фустани,цветен фустан за жени,женски фустан,мини фустани,бохо фустан,секојдневен фустан,фустани за жени лето,фустани жени секојдневно лето,летни секојдневни фустани за жени,женски фустани лето лежерно,женски фустани за лето,женски макси фустан со долги ракави,макси фустан со долги ракави за жени,венчаници за гости,женски фустани за свадба гостин,коктел фустани за жени свадба гостин,фустан за свадба гости жени,жени коктел фустан,коктел фустан за свадба гостин ) совет за големина : ве молиме внимателно прочитајте го воведот на производот и табелата со големини и купувајте врз основа на мерење на вашето тело. Материјал : Изработен од Висококвалитетен И Вискоза со висока густина со мека и дише.58" половината : 82СМ/32.07" Половината : 68см/26. Вовед во перење : рачно перење или ниска температура за перење во машина и закачете се за хемиско чистење на вашиот макси поделен фустан.07" колк : 92см/36.

Останатите карактеристики

Слични понуди