• Обновено
Јубатуо Женски Летни Секојдневни Бохо Печатени Лабави Маици Фустани Со Кратки Ракави V - Вратот Миди Фустани За Жени Виолетова 2XL

Јубатуо Женски Летни Секојдневни Бохо Печатени Лабави Маици Фустани Со Кратки Ракави V - Вратот Миди Фустани За Жени Виолетова

DEN 0.33
Тековен
Во продавницата

Спарете го со вашите омилени високи потпетици или сандали за да уживате во кул летен ден. Квалитет На Кој Можете Да Му Верувате : Вашето Искуство Е Наш Врвен Приоритет, Поради Што Секое Купување Е Поддржано Од Нашата Гаранција За Задоволство На Клиентите.Погоден за различни прилики : одмор, секојдневно носење, активности на отворено, состаноци, забави, работа, училиште, патување, одмор, плажа или други активности.Мазна ткаенина која совршено се завесува., За Брилијантен Изглед, Уживајте во Вашите Кул Летни Денови. Суштинско Значење За Секоја Жена или Девојка!. Дизајн : Женски Летен Лежерен Бохо Краток Ракав В-Врат Лабав Фустан Со Миди Маица, Лабав Стил На Облекување Со Едноставен Дизајн, Е Совршен за Секојдневно Носење И Никогаш Не Е Надвор од Мода. Носете Го Овој Добро Дизајниран Фустан за Да Го Покажете Вашиот Уникатен Шарм во Различни Прилики.Ткаенина за дишење, модерен, секси стил. Прилика : Едноставен И Секојдневен Дизајн Го Прави Погоден За Сите Секојдневни Носења и свечени Прилики како Секојдневна, Работа, Забава, Патување, Плажа, Канцеларија, Ноќ На Состаноци Итн. Супер мек материјал, дише, пријателски за кожата, прави да се чувствувате добро.Јубатуо, Стилска Облека на Дофат на Раката.

Останатите карактеристики

Слични понуди