• Обновено
Менс Блузи Дозвола под 5 5, Повик Мода Шарени Етнички Обичните Хавајски Врвот Кошула Краток Ракав V - Вратот Блузи И Кошули Сина XXXXL

Менс Блузи Дозвола под 5 5, Повик Мода Шарени Етнички Обичните Хавајски Врвот Кошула Краток Ракав V - Вратот Блузи И Кошули

DEN 1.00
Тековен
Во продавницата

Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини.24" Рамо : 54cm/21. Блузи За Мажи 2023 година. : 5 X-Large US : 18 UK : 20 EU : 46 Bust : 142cm/55.USUKEUBust Sleeve Shoulder Length XXxxxl5x-Large182046142cm/55.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Менс Тенк Блузи Дозвола. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики Или од дескриптиската Сезона : Зимски/Есенски Пол : Менокација : Надворешен,Секојдневен,Дневен Материјал : Полиестер,должина На Памучни Ракави : Тип На Шема Со Долги Ракави : Цврст Стил : Мода,Секојдневна Облека : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 парчиња мажи со големина. Менс Маици Дозвола под 5 5.10"Size : XXXXXLSize.Обични Модни Шарени Етнички Секојдневни Хавајски Врвни Кошули Блузи И Кошули Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави : 1. Машки Врвови Дозвола, Машки Врвови Плус Големина.10" Менс Блузи Дозвола под 5 5.26 "Должина : 79cm/31.Специјалниот дизајн на Џебни Дуксери го прави повеќе и привлечен за носење. Менс Плус Големина Дозвола.Материјал : Полиестер.Карактеристики : Секојдневни Врвови,Цврст Капут,Џеб,Качулка,Долг Ракав ,Дуксер Со Пуловер, Секојдневни врвови,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, есенска и Пролетна секојдневна Блуза.91 "Ракав : 26cm/10. Тоа е дишечка, пријателска за кожата, еластична, мека удобна ткаенина. Нова, Мода, Машка Облека, Зима, Fall.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.

Останатите карактеристики

Слични понуди