• Обновено
Кавеитл Кошули За Мажи, Мажи Обични Хаваи Печатење Превртување Краток Ракав Копче Затворање Кошула Црна

Кавеитл Кошули За Мажи, Мажи Обични Хаваи Печатење Превртување Краток Ракав Копче Затворање Кошула Црна

DEN 1.67
Тековен
Во продавницата

Дизајн : цветните хаваи кошули без ракави имаат ексклузивен крој со лабаво вклопување, лабави пазуви, тркалезен врат, во комбинација со меки ткаенини што дишат за неограничена удобност. Нетоксични и безбедни : ние сме посветени на здравјето и безбедноста како врвен приоритет и осигуруваме дека сите производи се дизајнирани и произведени да бидат нетоксични и безбедни.84" Рамо : 53cm/20.10"Size : XXLSize. : XX-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 136cm/53.Мажи Обични Хаваи Печати Превртување Краток Ракав Копче Затворање Кошула Блузакарактеристики : Висококвалитетна Ткаенина : овие кошули направени од одлична ткаенина, лесни, не се намалуваат и бледнеат, ја отстрануваат Влагата.

Останатите карактеристики

Слични понуди