• Обновено
Fastway 80-01-Поштенски Автопат Кабел, 4'

Fastway 80-01-Поштенски Автопат Кабел, 4'

DEN 1599.84
Тековен
Во продавницата

Намотан Отцепен Кабел. Нема Да Влечам. Плетен Челичен Кабел. Ув Отпорен Слој. Сплит Прстен За Универзално Вклопување. 4 стапки. Кабел. Заменете го вашиот стар кабел за одвојување за влечење со новиот кабел За отцепување На Патент. Патентот останува нагоре од земја и надвор од опасност додека влечете. Кога не го влечете кабелот лесно клипови за себе и останува надвор од патот, наместо да висат низ целиот предниот дел на вашата приколка. Постои кабел За отцепување На Патент за секоја приколка. Имаме две различни должини на кабли во три различни стилови. Препорачуваме 4 'кабли за приколки за влечење браник и 6' кабли за приколки за гуски или 5-ти тркала.Универзално - за оние кои сакаат да го надградат својот кабел, но имаат стил на игла различен од стилот На Патент. Дизајниран со поделен прстен за лесно навојување на вашиот постоечки игла.

Останатите карактеристики

Слични понуди