• Обновено
Тојела мотоцикл хауба мотоцикл палто спортски автомобил Хауба Црна сребрена XL

Тојела мотоцикл хауба мотоцикл палто спортски автомобил Хауба Црна сребрена XL

DEN 2.67
Тековен
Во продавницата

Име : Мотоцикл Покритие Мотоцикл Облека Мотоцикл Мотоцикл Корица Функција : дожд / сончање / антифриз / прашина / повлечете злато пламен ретардант / затегнувач материјал : полиестер тафта стп слој, 800мм притисок на водата, нано еколошки материјали, повлечете злато, отпорен на пламен, анти-стареење, затегнувачмодел : ПМ-21. . . size L*W*H(cm) Применливи модели 200*90*100електричен скутер со должина од 1,8 метри, 50cc скутерл220*95*110електричен скутер со должина од 2 метри, 125cc-150cc скутерксл230*95*125125cc и 150cc без опашка кутија со должина од околу 2 metersxxl245*105*125125cc и 150cc возење мотоцикл со заден багажникот и спортски автомобил со должина од околу 2m2xxxl265*105*125soutible за големи мотоцикли или големи педали со должина од околу 2 metersxxxl295*110*140400cc-1000cc мотоцикл, увезени големи поместување мотоцикл Со Должина од 2 метри или Така тојела мотоцикл хауба мотоцикл палто спортски автомобил хауба црна сребрена xl.

Останатите карактеристики

Слични понуди