• Обновено
Апстракција на фолија остава од страна на Бел Мејсон платно уметничко печатење

Апстракција на фолија остава од страна на Бел Мејсон платно уметничко печатење

DEN 639.68
Тековен
Во продавницата

Уметничкото печатење на платното на Бел Мејсон е тропска претстава на зеленило во златна фолија. Темно сина, зелена и портокалова лисја се испреплетуваат за да создадат имагинативна апстрактна земја на чудата. Апстракцијата на лисјата од фолија е катализатор на декор за промена на вашата околина од класика во iousубопитни. Мерки на платно 24 "L x 36" H x 1.5 "d. Лесна.

Останатите карактеристики

Слични понуди