• Обновено
Апстрактни морничави пејзажи на „Ступел индустрии“, сини кафеави дрвја, 36, дизајнирани од Мајкл Тиенхара

Апстрактни морничави пејзажи на „Ступел индустрии“, сини кафеави дрвја, 36, дизајнирани од Мајкл Тиенхара

DEN 399.84
Тековен
Во продавницата

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Мајкл Тиенхара. Апстрактна морничава шумска пејзаж сини кафеави дрвја.

Останатите карактеристики

Слични понуди