• Обновено
Женски Шорцеви За Одмор Вратоврска Еластична Половината Исечени Шорцеви За Печатење На Плажа За Жени Црна М

Женски Шорцеви За Одмор Вратоврска Еластична Половината Исечени Шорцеви За Печатење На Плажа За Жени Црна М

DEN 2.67
Тековен
Во продавницата

BEBUTTON е посветен на обезбедување квалитетни производи. Ние секогаш комбинираме модни елементи и бои, избираме висококвалитетни ткаенини за дизајнирање облека и им обезбедуваме на клиентите производи со најдобар квалитет и задоволителни услуги.Материјал : 100% Полиестеркол : Црна Големина : Должина На Панталони : Исечени Дизајни : Вратоврска;Еластична Дебелина На Половината : Тенка Сезона : Пролет; Летна Пригода : Плажа, Одмор, Патување, Работа, Одмор, Дневен Обичен Пакет вклучува : 1 ПАРЧИЊА Панталони.Лесен, Дише, Еластичен и Издржлив,Удобен за Носење. ●Карактеристики : Женски Шорцеви За Одмор Врзуваат Еластични Шорцеви За Печатење На Плажа Со Исечен Струк За Жени.Можете да го пробате со секојдневни кошули и чевли, едноставни додатоци, а целокупното чувство е опуштено. `+Прилика : Плажа, Одмор, Патување, Работа, Одмор, Секојдневно Секојдневно. ● Нега На Облека : Редовно Перење. Препорачуваме со ладна вода. Не користете белило. Немојте да се исушите. ①Совети : ако имате било каква потреба, ве молиме контактирајте со нас, ние сесрдно за вашата услуга.

Останатите карактеристики

Слични понуди