• Обновено
Fesfesfes Модни Врвови За Женски V-Вратот Обични Кратки Ракави Врвови Срце Печатење Маици Со Џебови Дами Негувател Блуза Под 1 10

Fesfesfes Модни Врвови За Женски V-Вратот Обични Кратки Ракави Врвови Срце Печатење Маици Со Џебови Дами Негувател Блуза Под

DEN 331.04
Тековен
Во продавницата

Што добивате : 1пц Жени Врвови. Денот на вљубените во јули кошула. празнични кошули за жени. Пол : Жени.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.Стил : Секојдневен,Моден.женски блузи,маици за жени,кошули за жени,женска облека,Маица,Женска маица,розови кошули за жени,бели кошули за жени,розова кошула,маици за жени,црни кошули за жени,маици за жени,женски кошули,блузи,бела кошула,розов врв,женски Маици краток ракав,црн врв,зелена кошула,црна кошула,кошула,блуза,бели блузи за жени,бели блузи за жени,женски маици,женски блузи,бела маица,бели маици За Жени,маица,бела блуза,маици против вратот за жени,плус големина,розова маица,женска бела маица,розови блузи за жени,женски маици,основни маици за жени,бели маици за женски памук,бела маица,црна маица,маица,црна маица за жени,жени,розова маица,зелена маица, женски летни врвови, големина : с големина.69 " Должина : 66см/25. маици за жени.Мода Женски V-Вратот Секојдневен Краток Ракав Печатени Џебови Дами Блузи Блузакарактеристики : 1. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 102см/40.16 "Ракав : 17см/6. Кошула за одмор На денот на вљубените.

Останатите карактеристики

Слични понуди