• Обновено
Коаезне Летна Женска Кошула Aut И Зима Европска И Американска Лабава Маица Со Долги Ракави Со Долги Ракави Џемпер Со Ѕвезден Принт

Коаезне Летна Женска Кошула Aut И Зима Европска И Американска Лабава Маица Со Долги Ракави Со Долги Ракави Џемпер Со Ѕвезден

DEN 3.00
Тековен
Во продавницата

2023 есенски и зимски Европски и Американски Лабав Џемпер со Ѕвезден принт Со Долги ракави Со Големи димензии. Материјал : полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 220гр. големина На Пакетот : 25х15х3см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Металик Врвот Плус Големина Блузи За Жени Со Ruffles Size шема : . Големина : S Биста : 102cm/40.16" ракав : 60cm/23.62" Должина : 68cm/26.77"Големина : M Биста : 106cm/41.73" Ракав : 61cm/24.02" Должина : 69cm/27.17"Големина : L Биста : 110cm/43.31" Ракав : 62cm/24.41" Должина : 70см/27.56"големина : xl биста : 114cm/44.88" ракав : 63cm/24.80" Должина : 71cm/27.95"големина : xxl Биста : 118cm/46.46" Ракав : 64cm/25.20" Должина : 72cm/28.35"големина : xxxl биста : 122cm/48.03" ракав : 65cm/25.59" должина : 73cm/28.74"големина : xxxxl биста : 126cm/49.61" ракав : 66cm/25.98" должина : 74cm/29.13"големина : xxxxl Биста : 130cm/51.18" ракав : 67cm/26.38" должина : 75см/29.53" 4.Удобно И Опуштено, Така Што Ќе Носите Поудобно. 5.Одлично за Секојдневна, секојдневна, забава, Сигурен Сум дека ќе Ви се Допадне!. 1.It Изработен Е Од Меки Материјали, доволно издржлив за Секојдневно Носење. 3.Добро Дизајниран, опуштен, Ве Прави Попривлечни Врвни Жени.

Останатите карактеристики

Слични понуди