• Обновено
Инктастичен Режим На Летен Одмор Плажа Помпано Флорида Женска Маица Со Врат

Инктастичен Режим На Летен Одмор Плажа Помпано Флорида Женска Маица Со Врат

DEN 479.84
Тековен
Во продавницата

Земете го вашиот сувенир пред вашето патување и поминете повеќе време на плажа со овие, Режим На Летен Одмор Плажа Помпано, Женска Маица Со Врат На Флорида. Прави совршен подарок за летен одмор за патувањето на вашиот син или ќерка на Плажата Помпано! Инктастичен Режим На Летен Одмор Плажа Помпано Флорида Возрасна Женска Маица Со В-Врат Женска Црна ХХЛ. 5.0 мл., 100% претходно намален памук. Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. 1х1 ребро јака со митрирани v-вратот. Рамо до рамо снимање. сонце забава песок палми jmg облека облека маици возрасни.

Останатите карактеристики

Слични понуди