• Обновено
Кларенс Фустани За Жени Модни Жени Секојдневен Цврст Тенок Секси Оглавник Долг Фустан Без Ракави

Кларенс Фустани За Жени Модни Жени Секојдневен Цврст Тенок Секси Оглавник Долг Фустан Без Ракави

DEN 382.08
Тековен
Во продавницата

Женски Секси Прашка Суспендер Чипка V-Вратот Низок Врат Ставете Ја Долна Облека Долна Облека Карактеристика : Материјал : чипка.Чувајте го вашето тело целосно опуштено.Супер мазно чувство, различните дизајни за печатење имаат повеќе уникатни стилови.Чипка и свила се зашиени заедно за да ја направат облеката многу delicate.As пижами, тоа е исто така надразнување за сексуалниот живот на мажот и жената.Забележете дека малата разлика во бојата е прифатлива поради светлината и екранот.Како да се исчисти : рачно миење во ладна вода.Содржина на пакетот : 1 х Женски Пижами Од Тантела Удобен Материјал Со Одличен Квалитет : 95%Полиестер, 5%Спандекс. Женските фустани се направени од лесна и допирна кожа, квалитетна растеглива ткаенина која не се збрчка со убава завеса. Овој Фустан Совршено Ги Комбинира Сексапилноста И Елеганцијата, Заслужувате Еден Во Вашата Гардероба. Ги прегрнува Вашите Облини Совршено Се Вклопува : овој обичен фустан за женска забава многу симпатичен добро исечен и совршено ги прегрнува вашите облини. Тече многу убаво и ја истакнува вашата фигура.Овие женски фит летни фустани имаат елегантен женски изглед!. Прилика : Одлично За секојдневно, плажа, забава, клуб, семеен собир, свадба, одмор, меден месец итн. Едноставно додадете потпетици, сандали, очила за сонце, обетки, капи, спојка за брилијантен изглед. Забелешка : пред да нарачате, ве молиме внимателно прочитајте ја нашата табела со големини во описот на производот и изберете ја вашата големина. Инструкции за миење : рака/Машина wa.

Останатите карактеристики

Слични понуди