• Обновено
Жените Лето V-Вратот Завој Точка Печатење Повик Краток Ракав Фустани

Жените Лето V-Вратот Завој Точка Печатење Повик Краток Ракав Фустани

DEN 255.84
Тековен
Во продавницата

Сезона : Летен Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерска Шема : Печатење Јака : V-Neck Style : Секојдневен,Моден Должина : Должина На Ракавот До Колена : Краток Ракавкако Да се мие : Ладно Миење Раце,Висат Или Суви Карактеристики : Секојдневен Фустан, V-Врат,Краток Ракав,Пуловер,Тенок,Секси Облека,Стилски и моден дизајн,Летен секојдневен блуза. Материјал : Полиестер.Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет.

Останатите карактеристики

Слични понуди