• Обновено
Готју Фустани Женски Секојдневен Еднобоен Џебен Фустан Со Долг Ракав Тркалезен Врат Бел М

Готју Фустани Женски Секојдневен Еднобоен Џебен Фустан Со Долг Ракав Тркалезен Врат Бел М

DEN 383.84
Тековен
Во продавницата

55" колк : 107cm/42.08" ракав : 55cm/21.28" рамо : 55см/21.Специјалниот дизајн на фустан ве прави попривлечни 4.44" Половината : 113см/44.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.65" големина : ххл сад : 12 велика Британија : 16 еу : 42 биста : 120см/47.83" половината : 118см/46.Овој Лесен, Фустан е совршен за тие денови! 5. Изработени од висококвалитетни и удобни материјали, не лесно оштетени.16" Должина : 83см/32. Моделот На Оригиналниот Производ Може Да Варира Ве Молиме знајте .Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Вашиот Фустан.09" должина : 86см/33.87" ракав : 56см/22.06" должина : 88см/34.

Останатите карактеристики

Слични понуди