• Обновено
Кетијх-чн Фустани За Жени Со Долги Ракави V-Вратот Плус Големина Обични Макси Фустани Со Џебови Зелени, И

Кетијх-чн Фустани За Жени Со Долги Ракави V-Вратот Плус Големина Обични Макси Фустани Со Џебови Зелени, И

DEN 574.08
Тековен
Во продавницата

Фустани За Жени 2023 Долги Ракави V-Вратот Плус Големина Обични Макси Фустани Со Џебови Пол : Жени. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : долг ракав. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Сезона : лето. Што добивате : табела Со Големина На Фустан ОД 1 ПАРЧЕ : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см/37.01" Ракав : 59см/23.23" Должина : 87см/34.25"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 99см/38.98" Ракав : 60см/23.62" Должина : 88см/34.65"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 104СМ/40.94" ракав : 61см/24.02" должина : 89см/35.04"големина : xl сад : 10 велика британија : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 109СМ/42.91" ракав : 62см/24.41" должина : 90см/35.43"големина : xxl сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 БИСТА : 114см/44.88" ракав : 63см/24.80" должина : 91см/35.83"големина : хххл сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 119см/46.85" ракав : 64см/25.20" должина : 92см/36.22" материјал : изработен Е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив ЗА ВАШЕТО СЕКОЈДНЕВНО НОСЕЊЕ. Карактеристики : Тркалезен Врат, Без Ракави, Широко лабаво фитинг, Секојдневен шик стил, Печатење, врвови Од Туника . Стил : Стилски и мода ве прават попривлечни. Натпревар : Совршена должина за хеланки,фармерки,шорцеви или панталони. Можете да ја напикате маичката во вашите шорцеви или здолништа за стилски изглед сите сезони!. Прилики : Погоден За секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија,забави,одмор, клубови и состаноци. Пакетот вклучува Фустан Од 1 ПАРЧЕ.

Останатите карактеристики

Слични понуди