• Обновено
Летни Фустани За Жени Маици Со Долги Ракави Нишалка Градиент Фустан Жени

Летни Фустани За Жени Маици Со Долги Ракави Нишалка Градиент Фустан Жени

DEN 463.84
Тековен
Во продавницата

Женски Долги Ракави Маица Кошула Фустан Повик Замав Градиент Фустан. Материјал : Полиестер, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 240гр. големина На Пакетот : 28х24х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : S Биста : 94cm/37.01" Ракав : 60cm/23.62" Должина : 85cm/33.46"Големина : M Биста : 98cm/38.58" Ракав : 62cm/24.41" Должина : 86cm/33.86"Големина : L Биста : 102cm/40.16" Ракав : 64cm/25.20" Должина : 87см/34.25"големина : xl биста : 106см/41.73" ракав : 66см/25.98" Должина : 88см/34.65"големина : xxl Биста : 110см/43.31" ракав : 68см/26.77" Должина : 89см/35.04" женски маици со долги Ракави фустан обичен замав Градиент Фустан. БЕСПЛАТНО враќање : само уживајте во шопинг, ние поддржуваме 90-дневно бесплатно враќање, однесете го дома и пробајте го и чувајте го ако ја сакате оваа Ставка. долги летни фустани за жени 2023 обични. летни фустани за жени 2023 обичен памук. женски фустани пролет. бел фустан жените лето памук. пролетни фустани за жени 2023 обична работа.

Останатите карактеристики

Слични понуди