• Обновено
Земајќи Мода Жени Гроздобер Краток Ракав Замав 50 Ти Домаќинка Повик Вечер Партија Матурска Облека

Земајќи Мода Жени Гроздобер Краток Ракав Замав 50 Ти Домаќинка Повик Вечер Партија Матурска Облека

DEN 1.33
Тековен
Во продавницата

Нашата цел е да ви помогнеме да станете модна кралица.Уникатниот стил ќе ве направи убави, модерни, секси и елегантни. Ако барате мек и удобен женски фустан, кој со висок квалитет и објективна вредност, Модата За Земање Ќе биде ваш избор за префект. Спецификации : Сезона : Пролет; Лето; Есенски Пол : Женска Прилика : Дневен Стил : Секојдневен,Моден : Одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линиски Суви Производи Вклучуваат : 1 ● Женски Фустан Што Вреди Да го Имате! Овој Фустан е од суштинско значење за комплетна гардероба од многу жени и модни набудувачи, долготраен, разноврсен, достапен. Меко и удобно, совршено макси за секојдневно носење Секојдневно, Забава, Ноќно Излегување,Клупска Облека, Состаноци, Коктел, Клуб, Плажа, Свадба, Х олидеј и Секојдневен Живот. Совршен За Пролет, Лето и Aut. Ве молиме погледнете ги сликите за детална големина, изберете ја најсоодветната големина за вас, доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не,ние сме подготвени да ви служиме искрено.

Останатите карактеристики

Слични понуди