• Обновено
Пред-Сопственост Дерек Лам Крозби Женска Големина Без Ракави Свилен Врв

Пред-Сопственост Дерек Лам Крозби Женска Големина Без Ракави Свилен Врв

DEN 2.33
Тековен
Во продавницата

Оваа пред-сопственост ставка е нежно се користи и во добра состојба. Нежно Се Користи. Мало Носење На Ткаенина. Големина 8. В-вратот. Без ракави. Излитени Рабови, Раб, Раб И Излитени Акценти. само суво чисто. 26.5" Градите. 100% Свила.

Останатите карактеристики

Слични понуди